Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki Erden Timur’u Topa Tuttu!

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Hatayspor galibiyeti sonrası basın mensuplarının karşısına geçti. Gakatasaray Başkanvekili Erden Timur’un Ali Koç hakkındaki iddialarına sert çıkan Baki, ‘Lale Orta olayı vahim iddia. Başkanımız hukuki hak arayışına hafta içi başlayacak’ dedi. Baki, yaz transfer döneminde Erden Timur’la konuştuklarını söyleyerek, ‘Şimdi hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor. Alzheimer başlangıcı olabilir’ açıklamalarında bulundu.

İstanbul’da oynanan Fenerbahçe-Hatayspor karşılaşmasının galibi Fenerbahçe oldu. Liderlik koltuğunu koruyan sarı lacivertli takım Hatayspor’u evinde 4-2 mağlup etti.

Maçın ardından kameraların karşısına geçen Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki açıklamalarda bulundu. Baki, Galatasaray Başkanvekili Erden Timur’un, ‘Lale Orta Ali Koç’a VAR kayıtlarını gönderdi. Elimizde kanıtları var’ iddiasına karşı çıktı.

Selahattin Baki, “Lale Orta iddiası vahim. Hem başkanımız Ali Koç hem de Lale Orta bunu şiddetle reddetti. TFF’ye de bu iddianın araştırılması için başvurumuzu yaptık. Başkanımız Ali Koç da hafta içi hak arayışına başlayacak” ifadelerini kullandı.

Galatasaray hakkında, “Bazı algıları var. Zamanında PFDK Fenerbahçe taraftarı demişlerdi. Yalnız hiç konuşmadığımız bir durum var. Sayın Mehmet Büyükekşi, TFF Başkanı Galatasaraylı” şeklinde düşüncelerini dillendiren Baki, transfer süreci hakkında da konuştu.

Selahatttin Baki, transfer konuları hakkında Erden Timur’un kendisini aradığını belirtti. Baki, “Fred transferinde iki ayrı kişi hem kulübü Manchester United’ı hem futbolcuyu arayarak transferi bozmaya çalıştı. Ben de bunu açıkladım. Erden Timur beni arayıp bu isimleri istedi, ben de verdim” dedi.

Erden Timur’un kendisine bu olayla alakası olmadığını söylediğini aktaran Baki, “Erden Timur yaşanan şeyleri yaşanmamış, yaşanmamış şeyleri de yaşanmış gibi anlatyor. Alzheimer başlangıcı olabilir. Çok ciddi söylüyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x